NOWY SUV RENAULT AUSTRAL

 

NOWE RENAULT AUSTRAL JUŻ OD 1399 ZŁ / MIES. RRSO 11,84%* Z GWARANCJĄ STAŁEJ RATY

WERSJA ESPRIT ALPINE: ŚWIATOWA PREMIERA

Austral to pierwszy model czerpiący ze sportowej marki Grupy–Alpine. Wyróżnia się m.in. logo esprit Alpine, satynowym lakierem, agresywnymi zderzakami, 20” felgami daytona, tylnymi światłami z efektem 3D, Alcantarą® z niebieskimi elementami, kierownicą obitą skórą nappa z trójkolorowym przeszyciem.

tech control

SYSTEM Z WBUDOWANYMI USŁUGAMI GOOGLE

System multimedialny openR link posiada wbudowane usługi Google*. Głosowe sterowanie temperaturą, planowanie trasy, interakcja z domem lub wybór muzyki...

DŹWIĘK PREMIUM HARMAN KARDON

Nowy system Harman Kardon zapewnia całkowitą moc 485 W, wykorzystując w tym celu 2 tweetery na bokach deski rozdzielczej, 2 woofery w panelach drzwi przednich, 2 głośniki surround, 1 jednostkę centralną z przodu, 2 tweetery i 2 woofery w panelach drzwi tylnych oraz 1 skrzynię basową w bagażniku. Głębokie doświadczenie dźwiękowe, w pełni personalizowane i intuicyjne.

drive control

sport: przyjemność z jazdy na wyższym poziomie

eco: zwiększenie zasięgu

perso: spersonalizowana konfiguracja

 

energy control

MILD HYBRID

Nowoczesna technologia dostępna w silnikach mild hybrid 12V. Hybrydowy układ elektryczny wspomaga silnik w czasie przyspieszania, aby podnieść osiągi i ograniczyć zużycie paliwa.

32 ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY

 

Systemy wspomagania jazdy, systemy bezpieczeństwa oraz wspomagania podczas parkowania… droga pod pełną kontrolą dzięki aż 32 zaawansowanym systemom w nowym w 100% hybrydowym SUV-ie Renault Austral (w zależności od wersji).

system Active Driver Assist

Asystent reguluje prędkość uwzględniając ukształtowanie drogi (rondo, zakręt) utrzymując dystans bezpieczeństwa oraz samochód na środku pasa ruchu. W momencie zmniejszenia prędkości pojazdu poprzedzającego, Twój hybrydowy Austral zatrzyma się, a w przypadku wznowienia ruchu ruszy automatycznie.

wyświetlacz Head-Up 9,3”

Nowe Renault Austral może być wyposażone w duży wyświetlacz head-up, który dostarcza kluczowych informacji dotyczących jazdy, a także ważne alerty i wskazania, dzięki którym ręce pozostają na kierownicy, a oczy na drodze. 

systemy wspomagania parkowania

kamera 3D 360° 

4 kamery, których obraz pokazuje bezpośrednie otoczenie wokół pojazdu w promieniu 360°, pozwolą swobodnie wykonać niezbędne manewry.

bezpieczeństwo

LED Matrix vision

Układ matrycowych reflektorów przednich pozwala na wygaszanie segmentów LED, tak aby przeciwdziałać oślepianiu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka i poruszających się po tym samym pasie ruchu. Dzięki wygaszeniu tylko niektórych diod LED widoczność zapewniana przez pozostałe, włączone jest optymalna w każdych warunkach. System jest aktywowany przez kamerę umieszczoną na górze przedniej szyby.

system kontroli martwego pola (BSW)

Aktywny powyżej 15 km/h ostrzega za pomocą sygnałów świetlnych o obecności samochodów niewidocznych w polu widzenia.

system kontroli pasa ruchu (LDW)

System ostrzega kierowcę w przypadku niezamierzomnego przekroczenia linii ciągłej lub przerywanej dzięki kamerze zainstalowanej na szybie przedniej za lusterkiem wstecznym.

system ostrzegania o nadmiernej prędkości z rozpoznawaniem znaków drogowych (OSP/TSR)

System informuje o ograniczeniach prędkości i ostrzega o jej przekroczeniu oraz proponuje zmianę ustawień regulatora prędkości. Dodatkowo system odczytuje też inne znaki drogowe takie jak m.in. zakaz wyprzedzania.

system rozpoznawania znaków drogowych (TSR)

Na desce rozdzielczej wyświetlane są informacje o ograniczeniach prędkości, które są odczytywane ze znaków drogowych przez zainstalowaną kamerę.

system wspomagania nagłego hamowania z wykrywaniem pieszych i rowerzystów (AEBS)

System wykrywa samochód, rower lub pieszego na torze jazdy i w przypadku nagłego zbliżania się do niego zatrzymuje samochód. Poruszanie się w mieście nigdy nie było równie bezpieczne zarówno w dzień, jak i w nocy.

aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją skrzyżowania (AEBS)

Podczas skrętu w lewo system oblicza odległość między nowym Renault Austral a mijanym pojazdem i ostrzega kierowcę o ryzyku zderzenia czołowego. Kierowca może wtedy zahamować samochód, ale jeśli system nadal wykrywa ryzyko kolizji, siła hamowania zostaje zwiększona. Jeśli kierowca nie zareaguje, system automatycznie aktywuje hamulce.

system wspomagania nagłego hamowania podczas jazdy do tyłu (R-AEB)

Twój samochód poruszając się na biegu wstecznym zahamuje automatycznie
w przypadku napotkania przeszkody z tyłu.

system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem (RCTA)

Bądź poinformowany w przypadku zbliżania się przeszkody z tyłu pod kątem.

system utrzymywania pasa ruchu (LKA)

Aktywny pomiędzy 70 a 160 km/h system wykonuje korektę położenia samochodu, aby utrzymać go na pasie ruchu. W przypadku przekroczenia linii ciągłej lub przerywanej bez wcześniejszego włączenia kierunkowskazu.

system awaryjnego utrzymywania pasa ruchu (ELKA)

Aktywny pomiędzy 70 a 160 km/h system wykonuje korektę położenia samochodu, aby utrzymać go na pasie ruchu. W przypadku przekroczenia linii ciągłej lub przerywanej bez wcześniejszego włączenia kierunkowskazu. System wykrywa samochody jadące w tym samym kierunku, z naprzeciwka jak również wykrywa krawędź drogi nawet jeśli nie występuje na niej linia.

funkcja bezpiecznego wysiadania (OSE)

Samochód ostrzega pasażerów w razie niebezpieczeństwa podczas otwierania drzwi.

system kontroli zmęczenia kierowcy (DAA)

System analizuje ruchy kierowcy i tor jazdy, wykrywając zachowanie mogące sugerować zmęczenie kierowcy. Następnie sugeruje sygnałem dźwiękowym i wizualnym zrobienie przerwy w podróży.

automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania (AHL)​

Kamera umieszczona w górnej części przedniej szyby analizuje strumień świetlny w zależności od oświetlenia i warunków drogowych i automatycznie dostosowuje oświetlenie.  

światła LED Adaptive vision (z wbudowaną funkcją przeciwmgłową)

System automatycznie dostosowuje wiązkę światła do sytuacji na drodze oraz warunków pogodowych, aby poprawić komfort i bezpieczeństwo.

E - TECH FULL HYBRID

Technologia hybrydowa E-Tech opracowana na bazie doświadczeń Renault w Formule 1™. Tryb elektryczny w mieście pozwala na cichą, komfortową i oszczędną jazdę, a akumulator ładuje się podczas zwalniania i hamowania. Nie musisz podłączać auta do gniazda elektrycznego. *dostępny w przedsprzedaży

space control

ERGONOMIA I MODUŁOWOŚĆ

Komfortowe i innowacyjne stanowisko kierowcy gwarantuje dużą przestrzeń jednocześnie wykorzystując miejsce między fotelami z przodu na praktyczną ładowarkę indukcyjną. 35 litrów schowków jest łatwo dostępnych i modułowych. Kanapa tylna przesuwana wzdłużnie o 16 cm, zapewnia najwięcej miejsca na kolana w swoim segmencie. Pojemność bagażnika to aż 575 dm(w zależności od wersji), a jego klapa może mieć elektryczne wspomaganie.

 

 

 

Skontaktuj się z nami.
Umów się na jazdę próbną

Cezary Stolarczyk
tel. 602 741 840
cezary.stolarczyk.karasiewicz@dealer.renault.com.pl

Piotr Chojnacki
tel. 794 640 400
piotr.chojnacki.karasiewicz@dealer.renault.com.pl

Mariusz Czyż
tel. 791 303 017
mariusz.czyz.karasiewicz@dealer.renault.com.pl

Marcin Kornak
tel. 791 020 300
marcin.kornak.karasiewicz@dealer.renault.com.pl